"McprisonStat" privatumo politika

"McprisonStat", pasiekiamoje iš mcprisonstat.lt, vienas iš pagrindinių mūsų prioritetų yra lankytojų privatumas. Šiame privatumo politikos dokumente pateikiami "McprisonStat" renkamos ir įrašomos informacijos tipai ir kaip mes ją naudojame.

Jei turite papildomų klausimų arba norite gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis. Visi surinkti duomenys automatiškai ištrinami po 1 metų

Ši privatumo politika taikoma tik mūsų veiklai internete ir galioja mūsų svetainės lankytojams dėl informacijos, kuria jie dalijasi ir (arba) kurią renka "McprisonStat". Ši politika netaikoma jokiai informacijai, surinktai ne internetu ar kitais kanalais, išskyrus šią svetainę.

Sutikimas

Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos sąlygomis kurių šiuo metu dar nėra čia.

Renkama informacija

Mes renkame tik jūsų viešai matomą IP adresą, jeigu naudojates mūsų svetainę.

Jeigu naudojates mūsų administravimo įranga (admin puslapiu) tuomet mes renkame jūsų el.pašto adresą, ip adresą, username, discord'o skaičius, bei discord id, kuris naudojamas jūsų paskyrai apsaugoti, nuo įsilauželių.

Registracijos metu į administravimo įranga jūsų bus prašoma pabandyti prisijungti į sistema, tuomet mes gausime jūsų visus duomenys, kurie bus perkeliami į leidžiamų vartotojų duomenų baze, ir taip bus suteikta prieiga prie administravimo įrangos.

Kaip mes naudojame duomenis

Surinkta informacija, mes naudojame šiems dalykams:

Įrašymo Failai

"McprisonStat" laikosi standartinės žurnalo failų naudojimo procedūros. Šie failai registruoja lankytojus, kai jie lankosi svetainėse. Tai daro visos prieglobos paslaugas teikiančios bendrovės ir tai yra prieglobos paslaugų analitikos dalis. Žurnalo failuose renkama informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (IPT), datos ir laiko žymą, nukreipiamuosius / išeinamuosius puslapius. Šie duomenys nesusiję su jokia asmeniškai identifikuojama informacija. Informacijos paskirtis - analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, sekti naudotojų judėjimą svetainėje ir rinkti demografinę informaciją.

Slapukai ir žiniatinklio švyturiai

"McprisonStat" nenaudoja slapukų, tačiau naudojami slapukai yra tik sesijoms išsaugoti, jeigu naudojates administravimo įranga.

Reklamos partneriai Privatumo politika

Mūsų svetainė užtikrina kaip įmanoma didesnį privatuma, todėl reklamos, arba partneriai nėra naudojami, ir tikimes, kad nebus

Trečiųjų šalių privatumo politika

"McprisonStat" privatumo politika netaikoma kitiems reklamuotojams ar svetainėms. Taigi, norėdami gauti išsamesnės informacijos, patariame susipažinti su atitinkamomis šių trečiųjų šalių skelbimų serverių privatumo politikomis. Joje gali būti nurodyta jų praktika ir instrukcijos, kaip atsisakyti tam tikrų parinkčių.

CCPA privatumo teisės (neparduokite mano asmeninės informacijos)

Pagal CCPA, be kitų teisių, Kalifornijos vartotojai turi teisę:

Reikalauti, kad vartotojo asmens duomenis renkanti įmonė atskleistų, kokių kategorijų ir kokius konkrečius asmens duomenis apie vartotojus ji surinko.

Jei pateikiate užklausą, atsakymą turime pateikti per mėnesį. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, susisiekite su mumis.

GDSI duomenų apsaugos teisės

Norėtume įsitikinti, kad žinote visas savo teises, susijusias su duomenų apsauga. Kiekvienas naudotojas turi šias teises:

Teisė susipažinti - turite teisę prašyti savo asmens duomenų kopijų.

Teisė į ištaisymą - turite teisę prašyti, kad ištaisytume bet kokią informaciją, kuri, jūsų manymu, yra netiksli. Taip pat turite teisę prašyti, kad papildytume, jūsų manymu, neišsamią informaciją.

Teisė į ištrynimą - turite teisę prašyti, kad tam tikromis sąlygomis ištrintume jūsų asmens duomenis.

Teisė apriboti duomenų tvarkymą - turite teisę prašyti, kad tam tikromis sąlygomis apribojimą jūsų asmens duomenų tvarkymo.

Teisė nesutikti su duomenų tvarkymu - tam tikromis sąlygomis turite teisę nesutikti, kad mes tvarkytume jūsų asmens duomenis.

Teisė į duomenų perkėlimą - turite teisę prašyti, kad tam tikromis sąlygomis perduotume surinktus duomenis kitai organizacijai arba tiesiogiai jums.

Jei pateikiate prašymą, mes turime jums atsakyti per vieną mėnesį. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, susisiekite su mumis.

Informacija vaikams

Kitas mūsų prioritetas - užtikrinti vaikų apsaugą naudojantis internetu. Raginame tėvus ir globėjus stebėti, dalyvauti ir (arba) stebėti bei vadovauti jų veiklai internete.

"McprisonStat" sąmoningai nerenka jokios asmeninės informacijos iš jaunesnių nei 13 metų amžiaus vaikų. Jei manote, kad jūsų vaikas pateikė tokią informaciją mūsų svetainėje, primygtinai raginame nedelsdami susisiekti su mumis, ir mes padarysime viską, kas įmanoma, kad tokia informacija būtų nedelsiant pašalinta iš mūsų įrašų.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Laikas nuo laiko galime atnaujinti savo privatumo politiką. Todėl patariame periodiškai peržiūrėti šį puslapį, kad sužinotumėte apie visus pakeitimus. Apie bet kokius pakeitimus jus informuosime paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje. Šie pakeitimai įsigalioja iš karto po jų paskelbimo šiame puslapyje.

Susisiekti

Susisiekti galite per discord platforma: "MrEdgariux#7822", arba https://discord.mcprison.lt discord serveryje, užtaginant "@MrEdgariux#7822"